Dla dzieci i młodzieży

Obozy i półkolonie dla dzieci i młodzieży

Centrum Sportu PLEK jest organizatorem obozów i półkolonii dla dzieci i młodzieży. Za przebieg wypoczynku odpowiedzialny jest sztab z doświadczeniem w prowadzeniu akcji wypoczynkowych od roku 2013. Wszystkie akcje zgłaszane są do Kuratorium Oświaty. Nasze najbliższe obozy i półkolonie ogłaszamy w dziale wydarzeń. Śledzić je można wchodząc w miesiąc wakacji i obserwując dany turnus.

Dla klubów profesjonalnych

Centrum współpracuje z 3 hotelami o rożnych standardach oddalonych od obiektu do 10 minut. Oferujemy organizację pobytu zespołu w Poznaniu wraz z logistyką sztabu, drużyny, opiekę trenerów przygotowania motorycznego, możliwość realizacji testów zawodników oraz nagrań i analiz wideo. Nasze centrum wyposażone jest w oddzielną szatnię trenerów oraz najnowszy sprzęt. Organizujemy również odnowę biologiczną, w razie potrzeby sztab medyczny i monitoring zespołu w trakcie przygotowania.

Dostosowujemy wynajem hali do zespołów profesjonalnych. Nasi pracownicy konfigurują rozstawieni sprzętu oraz hali (łączni z oświetleniem) dla potrzeb zespołu. Centrum PLEK jest idealne zarówno do organizacji pobytów przedmeczowych, jak i pobytów przygotowawczych o dłuższym przebiegu. Zapraszamy.

Poczuj emocje stadionu

Bierz czynny udział w naszych ligach i turniejach. Zorganizuj swój własny event firmowy lub z paczką znajomych. Zarezerwój halę już dziś.