Komfort gry

PLEK, czyli po holendersku MIEJSCE. Nazwa nie jest przypadkowa, gdyż chcemy, żeby to było Twoje najlepsze i jedyne miejsce, gdzie spędzasz czas z przyjaciółmi.

Gra w piłkę nożną od chwili rozpoczęcia budowy Centrum Sportu PLEK musi kojarzyć się z warunkami godnymi mistrza. Ty i Twoja drużyna już nigdy nie zazna czarnego granulatu wysypującego się w domu z butów, czy też gry na ubitej nieserwisowanej sztucznej trawie.

Przychodząc do nas przyjemność z gry zyskuje nowy wymiar. Dysponujemy pełnowymiarowym boiskiem piłkarskim, na które wchodząc przekraczasz bieżnię rozgrzewkową. Długa i przeczesywana kilka razy dziennie trawa (6 cm) oraz jasny granulat sprawią, że poczujesz się jak na naturalnym boisku. Hala przykrywająca boisko to najnowsza technologia, która izoluje Cię od niekorzystnych warunków pogodowych, a najjaśniejsze oświetlenie w regionie dodaje każdorazowo energii i powoduje, że nie przeoczysz żadnej piłki. Wszystko to otrzymasz w przystępnej cenie.

PLEK to możliwość gry w najlepszych warunkach, ale również Biznes Liga, Turnieje, Ligi amatorskie i profesjonalne, eventy firmowe i szkolenia. Na naszym boisku mogą zagrać 4 zespoły kategorii Orlik jednocześnie, ale również starsi zawodnicy, aż do seniora. Spełniamy standardy licencyjne do organizacji rozgrywek.

W wolnych chwilach skorzystać możesz z komfortowych szatni (dysponujemy szatnią dla trenerów) oraz kawiarni, gdzie obejrzysz toczące się na boisku akcje na podwieszonych telewizorach.

Więcej o naszych atutach tutaj >

Jak dojechać?

Autostrada S11/A2: 7 minut
Lotnisko: 10 minut
Baza hotelowa: 3-10 minut
Stary Rynek: 10 minut
Dworzec Kolejowy: 15 minut
Przystanek komunikacji miejskiej (Kołobrzeska): 50 m od wejścia

Dojazd z Piątkowa/Winogrady: 10 minut
Dojazd z Rataj: 30 minut
Dojazd z Tarnowa Podgórnego: 10 minut
Dojazd z Suchego Lasu: 15 minut
Dojazd z Lubonia: 15 minut

Leave a comment