Ładowanie Wydarzenia

Wszystko Wydarzenia

Liga PLEK

Listopad 1, 2018 @ 8:00 pm - Grudzień 31, 2019 @ 11:00 pm | Darmowy

Biznes Liga jest organizatorem elitarnych, amatorskich rozgrywek piłkarskich i siatkarskich dla firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez sportowych. Już od 20 sezonów prowadzimy w Krakowie rozgrywki ligowe dla firm, w których obecnie bierze udział 140 zespołów reprezentujących największe krakowskie firmy. Rozgrywki Biznes Ligi są największymi tego typu zmaganiami w Małopolsce, z roku na rok przyciągają coraz więcej uczestników.

Dzięki naszemu zaangażowaniu i w pełni profesjonalnemu podejściu zapewniamy wyjątkową atmosferę i najlepsze warunki do gry. Biznes Liga to aktywny wypoczynek po pracy, to duża dawka sportowych emocji, integracja pracowników, a także szansa na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych. Zapewniamy bogatą oprawę medialną: artykuły, skróty video z każdego spotkania, fotorelacje, wywiady z zawodnikami i wiele innych, ciekawych materiałów. Po kilku miesiącach sportowej rywalizacji, organizujemy gale finałowe, na których bawi się ponad 1000 osób, a naszymi gośćmi są największe gwiazdy sportu i estrady.

Zachęcamy do częstych odwiedzin naszego profilu FB, gdzie znajdziecie wiele ciekawych informacji na temat naszych rozgrywek. Wszystkie materiały wideo dostępne są na naszym kanale YouTube

Szczegóły

Start:
Listopad 1, 2018 @ 8:00 pm
Koniec:
Grudzień 31 @ 11:00 pm
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Categories:
,
Strona internetowa:
http://biznesliga.pl

Organizator

PLEK
Telefon:
+48531122698
Email:
office@centrumplek.pl
Strona internetowa:
www.centrumplek.pl

Miejsce

PLEK Centrum Sportu
Margonińska
Poznań, wielkopolskie 60-425 Polska
+ Google Map
Telefon:
+48531122698
Strona internetowa:
www.centrumplek.pl